درباره ما

شرکت تولیدی نوین پیوست پاسارگاد

شرکت تولیدی نوین پیوست پاسارگاد از مجموعه های خوش نام و با سابقه ای بالغ بر دو دهه در تولید و تامین انواع کاغذهای بهم پیوسته کامپیوتری ، کاربن دار ، کاربن لس ، انواع پاکت رمز و فرم های اداری ، کاغذ A4 و رولهای حرارتی جهت  دستگاه های POS و ATM و انواع پرینترهای حرارتی می باشد که در حال حاضر همکاری گسترده و بسیار نزدیکی با اکثریت بانک ها و مجموعه چاپخانه بانک سپه و شرکتهای پرداخت الکترونیک از جمله شرکت ایران کیش ، سامان پرداخت کیش ، شرکت سداد  ، فروشگاه های زنجیره ای رفاه . اتکا ، افق کوروش و  دیگر شرکتها  در این خصوص را دارا می باشد.

با توجه به سابقه طولانی و حجم سرمایه گذاری ، این شرکت به عنوان یکی از وارد کنندگان اصلی انواع کاغذ تحریر و کاربن لس به صورت رول و شیت از گروه کاغذ سازی  APPو کاغذ رول حرارتی از شرکتهای کهلر آلمان ، گروه کاغذ سازی APP و هانسول کره می باشد که این پیوستگی تامین مواد اولیه و تولید باعث ارائه خدمات سریع و مناسب جهت شرکتهای مصرف کننده با قیمت مناسب را در برداشته است.

 

 

چشم انداز

تولید و کارآفرینی به جهت تامین نیاز های گسترده سیستم های بانکی و بیمه ای کشور در ضمینه محصولات چاپی کاغذی

ماموریت

بازاریابی چاپ ، تولید و توزیع انواع محصولات کاغذی بانکی ، بیمه ای و پزشکی، شامل انواع فرمهای تجاری ، انواع رول های کاغذی و حرارتی

استراتژی

۱- مکان یابی و ثبت شرکت ۲ -زنجیره و ساختار ۳- احداث و تجهیز کارخانه  ۴- مواد اولیه مورد نیاز ۵-بازاریابی ۷-تولید  ۸- توزیع

مکان یابی:

پس از بررسی های بازار مصرف و مواد اولیه مشخص گردید که اکثریت انبارهای مشتریان شرکت و باربری ها جهت ارسال کالا به کل ایران در تهران و حومه تهران بوده و انبار شرکت های تجاری و تولیدی تامین کننده مواد اولیه نیز در تهران و استان های همجوار استان سمنان میباشد.

از طرفی با بررسی شرایط سوق الجیشی منطقه ای گرمسارکه از یک سو در نزدیکی کمربندی بزرگ تهران و محل احداث منطقه آزاد تجاری گرمسار و یا به عبارتی در کوریدور مرکزی شرق به غرب و شمال به جنوب کشور واقع شده است و از سوی دیگر فراوانی نیروی کار جوان و محلی و معافیت های مالیاتی و همکاری های مناسب زیر ساختی شامل اداره جات ،بانک ها ، شهرک های صنعتی و پوشش مناسب آب ، برق ، گاز ، تلفن و اینترنت ، تصمیم به ثبت و احداث محل مرکزی شرکت در منطقه مذکور گرفته شد .

لذا مرکز اصلی شرکت در استان سمنان ، شهرستان آرادان ،کیلومتر ۸ جاده گرمسار به سمنان، ناحیه صنعتی روستایی یاتری خیابان صنعت، خیابان صنعت اول واقع شده است .

ثبت شرکت:

 

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ شرکت تولیدی نوین پیوست پاسارگاد با موضوعیت تهیه و تولید و توزیع انواع مواد اولیه و محصولات کاغذی و انواع دستگاه های کامپیوتری و ملحقات مربوطه ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز ، شرکت درمناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی ، اخذ تسهیلات ریالی و ارزی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری ، شرکت در نمایشگاه ها ، ارائه نمایندگی داخلی و خارجی و کلیه امور مرتبط با موضوع شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم و طبق قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران به شماره ثبت ۲۶۵۰ در اداره ثبت شرکت های به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود.

پس از ثبت شرکت و دریافت مجوز های لازمه ائم از تایید صورت جلسات و شرکتنامه ،مجموعه اقدام به دریافت گواهی نامه های مالیاتی شامل شناسه اقتصادی به شماره .۴۱۱۴۸۹۱۴۳۹۳و گواهی ارزش افزوده و پروانه بهره برداری به شماره ۱۲۳/۴۲۴۸کارت بازرگانی به شماره۱۴۰۰۵۱۰۸۲۶۶نمود.