رول حرارتی چیست ؟

رول حرارتی

رول های حرارتی شرکت نوین پیوست دارای ویژگی های زیر میباشد ماندگاری مناسب وضوخ بالای رنگ عدم آسیب رسانی به هد پرینتر سازگار با انواع پرینتر حرارتی دارای تمامی استاندارد های بین المللی لازم جهت انواع پرینتر حرارتی بزرگترین مرکز تولید و توزیع انواع رول های حساس کاغذی در ایران شرکت نوین پیوست رول حرارتی عرض ۸سانتی با بهترین کیفیت تصویر، سطح صاف با کمترین نزاع بر سر چاپگر رول ۸ در ۸ موارد استفاده در چاپگرهای صدور فیش و رسید فروشگاهی می باشد ،رول عرض۸ سانتی بامتراژهای متفاوت تولید میگردد، ازکاغذ هانسول کره، کاغذ فونیکس چینی درجه یک، با بهترین کیفیت و ماندگاری طولانی، با بسته بندی بسیارعالی جهت حمل به شهرستانها و نگهداری طولانی در انبار رول های حرارتی به دسته های ذیل تقسیم می شود:
• رول حرارتی ۸ سانتی
این رول به عنوان رول صندوق یا رول ۸×۸ نیز شناخته می شود که در ابعاد عرض ۷۹ میلی متر و مغزی ۱۸ میلی متر و طول ۵۰ تا ۷۵ متر بسته به درخواست مشتری تولید می شود.
• رول حرارتی ۵۷ میلی متر
این رول برای دستگاه POS ، رول ماشین حساب و ترازو های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. عرض این رول ۵۷ میلی متر و مغزی آن ۱۲ میلی متر و طول آن از ۵ تا ۲۵ متر بسته به درخواست مشتری تولید می شود.
• رول رسید مشتری حرارتی
این نوع رول برای دستگاه ATM استفاده می شود و در دستگاه های هیوسانگ ، وینکور ، GRG ، NCR ، بنکیت و… مورد استفاده قرار می گیرد. عرض این رول ها ۷۹ میلی متر و مغزی آن ها ۱۸ یا ۲۵ میلی متر بسته به نوع دستگاه و طول آن از ۱۸۰ متر تا ۴۸۰ متر بسته به نوع درخواست مشتری تولید می شود. این رول ها هم به صورت چاپی و هم به صورت ساده تولید می شود.
• رول فکس
این رول در بازار به رول فکس پاناسونیک ۲۱۰ و رول فکس ۲۱۶ مشهور است. عرض این رول ها ۲۲ سانت و مغزی آن ها ۱۸ یا ۲۵ میلی متر بسته به نوع دستگاه و طول آن ها ۲۲ متر می باشد.